Logo France 98

France 98 - selecties deelnemende landen

Klik hier als je geen blauwe balk boven ziet

Brazilië

Poule A
    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Claúdio Taffarel 8 mei 1966 K Atlético Mineiro
  2. Cafú 7 jun 1970 V AS Roma (Ita)
  3. Aldair 30 nov 1965 V AS Roma (Ita)
  4. Junior Baiano 14 mrt 1970 V Flamengo
  5. César Sampaio 31 mrt 1968 M Yokohama Flügels (Jap)
  6. Roberto Carlos 10 apr 1973 V Real Madrid (Spa)
  7. Giovanni 4 feb 1972 A Barcelona (Spa)
  8. Dunga 31 okt 1963 M Júbilo Iwata (Jap)
  9. Ronaldo 18 sep 1976 A Internazionale (Ita)
  10. Rivaldo 19 apr 1972 A Barcelona (Spa)
  11. Emerson 4 apr 1976 M Bayer Leverkusen (Dui)
  12. Carlos Germano 14 aug 1970 K Vasco da Gama
  13. Zé Carlos 14 nov 1968 V Săo Paulo
  14. Marcelo 22 feb 1966 V Botafogo
  15. André Cruz 20 sep 1968 V AC Milan (Ita)
  16. Zé Roberto 6 jul 1974 V Flamengo
  17. Doriva 28 mei 1972 M FC Porto (Por)
  18. Leonardo 5 sep 1969 M AC Milan (Ita)
  19. Denilson 24 aug 1977 M Săo Paulo
  20. Bebeto 16 feb 1964 A Botafogo
  21. Edmundo 2 apr 1971 A Fiorentina (Ita)
  22. Dida 7 okt 1973 K Cruzeiro
Bondscoach: Mario Zagallo (9 augustus 1939)

Schotland

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Jim Leighton 24 jul 1958 K Aberdeen
  2. Jackie McNamara 24 okt 1973 V Celtic
  3. Tom Boyd 24 nov 1965 V Celtic
  4. Colin Calderwood 20 jan 1965 V Tottenham Hotspur (Eng)
  5. Colin Hendry 7 dec 1965 V Blackburn Rovers (Eng)
  6. Tosh McKinlay 3 dec 1964 V Celtic
  7. Kevin Gallacher 23 nov 1966 A Blackburn Rovers (Eng)
  8. Craig Burley 24 sep 1971 M Celtic
  9. Gordon Durie 6 dec 1965 A Glasgow Rangers
  10. Darren Jackson 24 jul 1966 A Celtic
  11. John Collins 31 jan 1968 M AS Monaco (Fra)
  12. Neil Sullivan 24 feb 1970 K Wimbledon (Eng)
  13. Simon Donnelly 1 dec 1974 A Celtic
  14. Paul Lambert 7 aug 1969 M Celtic
  15. Scott Gemmill 2 jan 1971 M Nottingham Forest (Eng)
  16. David Weir 10 mei 1970 V Heart of Midlothian
  17. Billy McKinlay 22 apr 1969 M Blackburn Rovers (Eng)
  18. Matthew Elliott 1 nov 1968 V Leicester City (Eng)
  19. Derek Whyte 31 aug 1968 V Aberdeen
  20. Scott Booth 16 dec 1971 A FC Utrecht (Ned)
  21. Jonathan Gould 18 jul 1968 K Celtic
  22. Christian Dailly 23 okt 1973 V Derby County (Eng)
Bondscoach: Craig Brown (1 juli 1940)

Marokko

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Abdelkader El Brazi 15 nov 1964 K FAR Rabat
  2. Abdellah Saber 11 jun 1970 V Sporting Lissabon (Por)
  3. Abdelkrim El Hadrioui 26 mrt 1970 V Benfica (Por)
  4. Youssef Rossi 28 jun 1973 V Stade Rennes (Fra)
  5. Smahi Triki 1 aug 1967 V Lausanne Sports (Zwi)
  6. Nourreddine Naybet 10 feb 1970 V Deportivo La Coruńa (Spa)
  7. Mustapha Hadji 16 nov 1971 M Deportivo La Coruńa (Spa)
  8. Said Chiba 28 sep 1970 M Compostela (Spa)
  9. Adelajalil Hadda 12 mrt 1973 A Club Africain (Tun)
  10. Abderrahim Ouakili 12 feb 1970 A 1860 München (Dui)
  11. Ali Elkhattabi 17 jan 1977 A SC Heerenveen (Ned)
  12. Driss Benzekri 31 dec 1970 K RS Settat
  13. Rachid Neqrouz 10 apr 1972 V Bari (Ita)
  14. Saleheddine Bassir 5 sep 1972 A Deportivo La Coruńa (Spa)
  15. Lahcen Abrami 30 dec 1969 V Wydad Casablanca
  16. Rachid Azzouzi 10 nov 1971 M SpVgg Greuter Fürth (Dui)
  17. Gharib Amzine 3 mei 1975 M Mulhouse (Fra)
  18. Youssef Chippo 10 mei 1973 M FC Porto (Por)
  19. Jamal Sellami 6 okt 1970 M Raja Casablanca
  20. Tahar El Khalej 16 jun 1968 V Benfica (Por)
  21. Said Rokbi 20 okt 1969 A Mohammedia
  22. Mustapha Chadili ? K Raja Casablanca
Bondscoach: Henri Michel (28 oktober 1947, Frankrijk)

Noorwegen

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Frode Grodĺs 24 okt 1964 K Tottenham Hotspur (Eng)
  2. Gunnar Halle 11 aug 1965 V Leeds United (Eng)
  3. Ronnie Johnsen 10 jun 1969 V Manchester United (Eng)
  4. Henning Berg 1 sep 1969 V Manchester United (Eng)
  5. Stig Inge Bjřrnebye 11 dec 1969 V Liverpool (Eng)
  6. Stĺle Solbakken 27 feb 1968 M Aalborg aB (Den)
  7. Erik Mykland 6 nov 1968 M Panathinaikos (Gri)
  8. Řyvind Leonhardsen 17 aug 1970 M Liverpool (Eng)
  9. Tore André Flo 15 jun 1973 A Chelsea (Eng)
  10. Kjetil Rekdal 6 nov 1968 M Hertha BSC (Dui)
  11. Jahn Ivar Jakobsen 8 nov 1965 M Rosenborg
  12. Thomas Myhre 16 okt 1973 K Everton (Eng)
  13. Espen Baardsen 7 dec 1977 K Tottenham Hotspur (Eng)
  14. Vegard Heggem 13 jul 1975 V Rosenborg
  15. Dan Eggen 13 jan 1970 V Celta de Vigo (Spa)
  16. Jostein Flo 3 okt 1964 M Strřmgodset
  17. Hĺvard Flo 4 apr 1970 A Werder Bremen (Dui)
  18. Egil Řstenstad 2 jan 1972 A Southampton (Eng)
  19. Erik Hoftun 3 mrt 1969 V Rosenborg
  20. Ole Gunnar Solskjćr 26 feb 1973 A Manchester United (Eng)
  21. Vidar Riseth 21 apr 1972 M LASK Linz (Oos)
  22. Roar Strand 2 feb 1970 M Rosenborg
Bondscoach: Egil Olsen (22 april 1944)

Italië

Poule B
    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Francesco Toldo 2 dec 1971 K Fiorentina
  2. Giuseppe Bergomi 22 dec 1963 V Internazionale
  3. Paolo Maldini 26 jun 1968 V AC Milan
  4. Fabio Cannavaro 13 sep 1973 V Parma
  5. Alessandro Costacurta 24 apr 1966 V AC Milan
  6. Alessandro Nesta 19 mrt 1976 V Lazio
  7. Gianluca Pessotto 11 aug 1970 M Juventus
  8. Moreno Torricelli 23 jan 1970 V Juventus
  9. Demetrio Albertini 23 aug 1971 M AC Milan
  10. Alessandro Del Piero 9 nov 1974 A Juventus
  11. Dino Baggio 24 jul 1971 M Parma
  12. Gianluca Pagliuca 18 dec 1966 K Internazionale
  13. Sandro Cois 9 jun 1972 M Fiorentina
  14. Luigi Di Biagio 3 jun 1971 M AS Roma
  15. Angelo Di Livio 26 jul 1966 M Juventus
  16. Roberto Di Matteo 29 mei 1970 M Chelsea (Eng)
  17. Francesco Moriero 31 mrt 1969 M Internazionale
  18. Roberto Baggio 18 feb 1967 A Bologna
  19. Filippo Inzaghi 9 aug 1973 A Juventus
  20. Enrico Chiesa * 29 dec 1970 A Parma
  21. Christian Vieri 12 jul 1973 A Atlético Madrid (Spa)
  22. Gianluigi Buffon 28 jan 1978 K Parma
Bondscoach: Cesare Maldini (5 februari 1952)
* = Enrico Chiesa vervangt de zieke Fabrizio Ravanelli

Chili

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Nelson Tapia 22 sep 1966 K Universidad Católica
  2. Cristián Castańeda 18 sep 1968 V Universidad de Chile
  3. Ronald Fuentes 22 jun 1969 V Universidad de Chile
  4. Francisco Rojas 22 jul 1974 V Colo Colo
  5. Javier Margas 10 mei 1969 V Universidad Católica
  6. Pedro Reyes 13 nov 1972 V Colo Colo
  7. Nelson Parraguez 5 apr 1971 M Universidad Católica
  8. Clarence Acuńa 8 feb 1975 M Universidad de Chile
  9. Iván Zamorano 18 jan 1967 A Internazionale (Ita)
  10. José Luis Sierra 5 dec 1968 M Colo Colo
  11. Marcelo Salas 24 dec 1974 A River Plate (Arg)
  12. Marcelo Ramírez 29 mei 1965 K Colo Colo
  13. Manuel Neira 12 okt 1977 A Colo Colo
  14. Miguel Ramírez 11 jun 1970 V Universidad Católica
  15. Moises Villaroel 10 jul 1964 V Wanderers
  16. Mauricio Aros 9 mrt 1976 V Universidad de Chile
  17. Marcelo Vega 12 aug 1971 M NY/NJ MetroStars (VSt)
  18. Luis Musrri 24 dec 1969 M Universidad de Chile
  19. Fernando Cornejo 28 jan 1969 M Universidad Católica
  20. Fabian Estay 5 okt 1968 M Toluca (Mex)
  21. Rodrigo Barrera 30 mei 1970 A Universidad de Chile
  22. Carlos Tejas 4 okt 1974 K Coquimbo Unido
Bondscoach: Nelson Acosta (12 juni 1944, Uruguay)

Kameroen

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Jacques Songo'o 17 mrt 1964 K Deportivo La Coruńa (Spa)
  2. Joseph Elanga 2 mei 1979 M Tonnerre Yaoundé
  3. Pierre Wome 26 mrt 1979 V Lucchese (Ita)
  4. Rigobert Song 1 jul 1976 V FC Metz (Fra)
  5. Raymond Kalla 22 apr 1975 V Panahaiki Patras (Gri)
  6. Beaka Njangka 15 mrt 1975 M Olympique Mvolye
  7. François Omam-Byik 21 mei 1966 A Sampdoria (Ita)
  8. Didier Angibeaud 8 okt 1974 A Olympique Nice (Fra)
  9. Alphonse Tchami 14 feb 1971 A Hertha BSC (Dui)
  10. Patrick Mboma 15 nov 1970 A Gamba Osaka (Jap)
  11. Samuel Eto'o 10 mrt 1981 A Leganés (Spa)
  12. Jean-Jacques Etamé 23 nov 1966 M SC Bastia (Fra)
  13. Jouan Abanda * ? ? ?
  14. Augustine Simo 18 sep 1978 M Saint-Étienne (Fra)
  15. Joseph Ndo 28 apr 1976 V Cotonsport de Garoua
  16. William Andem 14 jun 1968 K Bahia (Bra)
  17. Michel Pensée Billong 11 jun 1970 V Ilhwa Chunan (ZKo)
  18. Samuel Ipoua 1 mrt 1973 A Rapid Wien (Oos)
  19. Marcel Mahouvé 16 jan 1973 M Montpellier (Fra)
  20. Salomon Olembé 8 dec 1980 M FC Nantes (Fra)
  21. Joseph-Désiré Job 1 dec 1977 A Olympique Lyon (Fra)
  22. Alioum Boukar 3 jan 1972 K Samsunspor (Tur)
Bondscoach: Claude Le Roy (6 februari 1948, Frankrijk)
* = Jouan Abanda vervangt de zieke Tatiense Kwetche

Oostenrijk

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Michael Konsel 6 mrt 1962 K AS Roma (Ita)
  2. Markus Schopp 22 feb 1974 M Sturm Graz
  3. Peter Schöttel 26 mrt 1967 V Rapid Wien
  4. Anton Pfeffer 17 aug 1965 V Austria Wien
  5. Wolfgang Feiersinger 30 jan 1965 V Borussia Dortmund (Dui)
  6. Walter Kogler 12 dec 1967 V AS Cannes (Fra)
  7. Mario Haas 16 sep 1974 A Sturm Graz
  8. Heimo Pfeifenberger 29 dec 1966 M Werder Bremen (Dui)
  9. Ivica Vastic 29 sep 1969 A Sturm Graz
  10. Andreas Herzog 10 sep 1968 M Werder Bremen (Dui)
  11. Martin Amerhauser 23 jul 1974 M Austria Salzburg
  12. Martin Hiden 11 mrt 1973 V Leeds United (Eng)
  13. Harald Cerny 13 sep 1973 M 1860 München (Dui)
  14. Hannes Reinmayr 23 aug 1969 M Sturm Graz
  15. Arnold Wetl 2 feb 1970 M Rapid Wien
  16. Franz Wohlfahrt 1 jul 1964 K VfB Stuttgart (Dui)
  17. Roman Mählich 17 sep 1971 M Sturm Graz
  18. Peter Stöger 11 apr 1966 M LASK Linz
  19. Toni Polster 10 mrt 1964 A 1. FC Köln (Dui)
  20. Andreas Heraf 10 sep 1967 M Rapid Wien
  21. Wolfgang Knaller 9 okt 1961 K Austria Wien
  22. Dietmar Kühbauer 4 apr 1971 M Real Sociedad (Spa)
Bondscoach: Herbert Prohaska (8 augustus 1955)

Frankrijk

Poule C
    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Bernard Lama 7 apr 1963 K West Ham United (Eng)
  2. Vincent Candela 24 okt 1973 V AS Roma (Ita)
  3. Bixente Lizarazu 9 dec 1969 V Bayern München (Dui)
  4. Patrick Vieira 23 jun 1976 M Arsenal (Eng)
  5. Laurent Blanc 19 nov 1965 V Olympique Marseille
  6. Youri Djorkaeff 9 mrt 1968 M Internazionale (Ita)
  7. Didier Deschamps 15 okt 1968 M Juventus (Ita)
  8. Marcel Desailly 7 sep 1968 V AC Milan (Ita)
  9. Stéphane Guivarc'h 6 sep 1970 A AJ Auxerre
  10. Zinédine Zidane 23 jun 1972 M Juventus (Ita)
  11. Robert Pires 29 okt 1973 A FC Metz
  12. Thierry Henry 17 aug 1977 A AS Monaco
  13. Bernard Diomčde 23 jan 1974 A AJ Auxerre
  14. Alain Boghossian 27 okt 1970 M Sampdoria (Ita)
  15. Lilian Thuram 1 jan 1972 V Parma (Ita)
  16. Fabien Barthez 28 jun 1971 K AS Monaco
  17. Emmanuel Petit 22 sep 1970 M Arsenal (Eng)
  18. Franck Leboeuf 22 jan 1968 V Chelsea (Eng)
  19. Christian Karembeu 3 dec 1970 M Real Madrid (Spa)
  20. David Trezeguet 15 okt 1977 A AS Monaco
  21. Christophe Dugarry 24 mrt 1972 A Olympique Marseille
  22. Lionel Charbonnier 25 okt 1966 K AJ Auxerre
Bondscoach: Aimé Jacquet (27 november 1941)

Zuid-Afrika

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Hans Vonk 30 jan 1970 K SC Heerenveen (Ned)
  2. Themba Mnguni 16 dec 1973 V Mamelodi Sundowns
  3. David Nyathi 22 mrt 1969 V Sankt Gallen (Zwi)
  4. Willem Jackson 26 mrt 1972 V Orlando Pirates
  5. Mark Fish 14 mrt 1974 V Bolton Wanderers (Eng)
  6. Phil Masinga 28 jun 1969 A Bari (Ita)
  7. Quinton Fortune 21 mei 1977 M Atlético Madrid (Spa)
  8. Alfred Phiri 22 jun 1974 M Vanspor (Tur)
  9. Shaun Bartlett 31 okt 1972 A Cape Town Spurs
  10. Shoes Moshoeu 18 dec 1966 M Fenerbahçe (Tur)
  11. Helman Mkhalele 20 okt 1969 M Kayserispor (Tur)
  12. Brendan Augustine 26 okt 1971 M LASK Linz (Oos)
  13. Delron Buckley 7 dec 1977 M VfL Bochum (Dui)
  14. Jerry Sikhosana 8 jun 1969 A Orlando Pirates
  15. Doctor Khumalo 26 jun 1967 M Kaizer Chiefs
  16. Brian Baloyi 16 mrt 1974 K Kaizer Chiefs
  17. Benni McCarthy 12 nov 1977 A Ajax (Ned)
  18. Lebogang Morula 22 dec 1968 M Vanspor (Tur)
  19. Lucas Radebe 12 apr 1969 V Leeds United (Eng)
  20. Aaron Mokoena 25 nov 1980 V Jomo Cosmos
  21. Pierre Issa 11 sep 1975 V Olympique Marseille (Fra)
  22. Paul Evans * ? K Supersport United
Bondscoach: Philippe Troussier (21 maart 1955, Frankrijk)
* = Paul Evans vervangt Andre Arendse, die een knieblessure heeft

Saoedi-Arabië

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Mohammed Al-Deayea 2 aug 1972 K Al-Tae
  2. Mohamed Chila Al-Jahni 23 nov 1975 V Al-Ahli
  3. Mohammed Al-Khilaiwi 24 nov 1971 V Al-Ittihad
  4. Abdullah Suliman Zebramawi 15 nov 1973 V Al-Ahli
  5. Ahmed Jamil Madani 6 jan 1970 V Al-Ittihad
  6. Fuad Anwar Amin 12 okt 1970 M Al-Shabab
  7. Ibrahim Al-Shahrani 21 jul 1974 M Al-Ahli
  8. Obeid Al-Dossari 2 dec 1975 A Al-Wehda
  9. Sami Al-Jaber 11 dec 1972 A Al-Hilal
  10. Saeed Al-Owairan 19 aug 1967 A Al-Shabab
  11. Fahad Al-Mehallei 11 nov 1970 A Al-Shabab
  12. Ibrahim Maater Al-Harbi 10 jul 1975 M Al-Nasr
  13. Hussain Abdel Ghany Sulimani 23 jan 1977 V Al-Ahli
  14. Khalid Mossaad Al-Muwalid 23 nov 1971 M Al-Ahli
  15. Yousif Nasser Al-Thenaian 18 nov 1963 M Al-Hilal
  16. Khamis Al-Owairan 24 feb 1973 M Al-Hilal
  17. Ahmed Al-Dossari 25 okt 1976 V Al-Hilal
  18. Nawaf Al-Tymiat ? M Al-Hilal
  19. Abdul Aziz Al-Janoubi ? V Al-Nasr
  20. Hamzah Saleh 19 apr 1967 M Al-Ahli
  21. Hussain Al-Sadiq 15 okt 1973 K Al-Qadisiya
  22. Tisir Al-Ntiaf 26 feb 1974 K Elttifaq
Bondscoach: Carlos Alberto Parreira (27 februari 1943, Brazilië)

Denemarken

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Peter Schmeichel 18 nov 1963 K Manchester United (Eng)
  2. Michael Schjřnberg 19 jan 1967 V 1. FC Kaiserslautern (Dui)
  3. Marc Rieper 5 jun 1968 V Celtic (Sch)
  4. Jes Hřgh 7 mei 1966 V Fenerbahçe (Tur)
  5. Jan Heintze 17 aug 1963 V Bayer Leverkusen (Dui)
  6. Thomas Helveg 24 jun 1971 M Udinese (Ita)
  7. Allan Nielsen 13 mrt 1971 M Tottenham Hotspur (Eng)
  8. Per Frandsen 6 feb 1970 M Bolton Wanderers (Eng)
  9. Miklos Molnar 10 apr 1970 A Sevilla (Spa)
  10. Michael Laudrup 15 jun 1964 A Ajax (Ned)
  11. Brian Laudrup 22 feb 1969 A Glasgow Rangers (Sch)
  12. Sřren Colding 2 sep 1972 V Brřndby
  13. Jacob Laursen 6 okt 1971 V Derby County (Eng)
  14. Morten Wieghorst 25 feb 1971 M Celtic (Sch)
  15. Stig Třfting 14 aug 1969 M MSV Duisburg (Dui)
  16. Mogens Krogh 31 okt 1963 K Brřndby
  17. Bjarne Goldbćk 6 okt 1968 M FC Kopenhagen
  18. Peter Mřller 23 mrt 1972 A PSV (Ned)
  19. Ebbe Sand 19 jul 1972 A Brřndby
  20. René Henriksen 27 aug 1969 V AB Kopenhagen
  21. Martin Jřrgensen 6 okt 1975 M Udinese (Ita)
  22. Peter Kjćr 3 nov 1965 K Silkeborg IF
Bondscoach: Bo Johansson (28 november 1942, Zweden)

Spanje

Poule D
    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Andoni Zubizaretta 23 okt 1961 K Valencia
  2. Albert Ferrer 6 jun 1970 V Barcelona
  3. Agustin Aranzábal 15 mrt 1973 V Real Sociedad
  4. Rafael Alkorta 16 sep 1968 V Athletic de Bilbao
  5. Abelardo 19 mrt 1970 V Barcelona
  6. Fernando Hierro 23 mrt 1968 V Real Madrid
  7. Fernando Morientes 5 apr 1976 A Real Madrid
  8. Julen Guerrero 7 jan 1974 M Athletic de Bilbao
  9. Juan Antonio Pizzi 7 jun 1968 A Barcelona
  10. Raúl 27 jun 1977 A Real Madrid
  11. Alfonso 26 sep 1972 A Real Betis Sevilla
  12. Sergi 28 dec 1971 V Barcelona
  13. Santiago Cańizares 18 feb 1969 K Real Madrid
  14. Iván Campo 21 feb 1974 V Real Mallorca
  15. Carlos Aguilera 22 mei 1969 V Atlético Madrid
  16. Albert Celades 29 sep 1975 M Barcelona
  17. Joseba Etxeberria 5 sep 1977 A Athletic de Bilbao
  18. Guillermo Amor 4 dec 1967 M Barcelona
  19. Kiko 26 apr 1972 A Atlético Madrid
  20. Miguel Angel Nadal 28 jul 1966 V Barcelona
  21. Luis Enrique 8 mei 1970 M Barcelona
  22. José Molina 8 aug 1970 K Atlético Madrid
Bondscoach: Javier Clemente (12 maart 1950)

Nigeria

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Peter Rufai 24 aug 1963 K Deportivo La Coruńa (Spa)
  2. Mobi Oparaku * ? ? ?
  3. Celestine Babayaro 29 aug 1979 V Chelsea (Eng)
  4. Nwankwo Kanu 1 aug 1976 A Internazionale (Ita)
  5. Uche Okechukwu 27 jul 1967 V Fenerbahçe (Tur)
  6. Taribo West 26 mrt 1974 V Internazionale (Ita)
  7. Finidi 15 apr 1971 A Real Betis Sevilla (Spa)
  8. Mutiu Adepoju 22 dec 1970 M Real Sociedad (Spa)
  9. Rachidi Yekini 23 okt 1964 A FC Zürich (Zwi)
  10. Jay-Jay Okocha 14 aug 1973 M Fenerbahçe (Tur)
  11. Garba Lawal 22 mei 1974 M Roda JC (Ned)
  12. Abiodun Baruwa 16 nov 1974 K FC Sion (Zwi)
  13. Tijjani Babangida 25 sep 1973 A Ajax (Ned)
  14. Daniel Amokachi 30 dec 1972 A Besiktas (Tur)
  15. Sunday Oliseh 14 sep 1974 M Ajax (Ned)
  16. Uche Okafor 8 aug 1967 V Kansas City Wizards (VSt)
  17. Augustine Eguavon 19 aug 1965 V Torpedo Moskou (Rus)
  18. Wilson Oruma 30 dec 1976 M RC Lens (Fra)
  19. Ben Iroha 29 nov 1969 V Elche (Spa)
  20. Victor Ikpeba 12 jun 1973 A AS Monaco (Fra)
  21. Godwin Okpara 20 sep 1972 M RC Strasbourg (Fra)
  22. William Okpara 7 mei 1968 K Orlando Pirates (ZAf)
Bondscoach: Bora Milutinovic (7 september 1942, Joegoslavië)
* = Mobi Oparaku vervangt Jero Shakpoke, omdat zijn sleutelbeen is gebroken

Bulgarije

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Zdravko Zdravkov 4 okt 1970 K Istanbulspor (Tur)
  2. Radostin Kisjisjev 30 jul 1974 V Bursaspor (Tur)
  3. Trifon Ivanov 27 jul 1965 V CSKA Sofia
  4. Ivailo Petkov 24 mrt 1976 V Litex Lovech
  5. Ivailo Jordanov 22 apr 1968 V Sporting Lissabon (Por)
  6. Zlatko Jankov 7 jun 1966 M Besiktas (Tur)
  7. Emil Kostadinov 12 aug 1967 A CSKA Sofia
  8. Hristo Stoitsjkov 8 feb 1966 A CSKA Sofia
  9. Lubo Penev 31 aug 1966 A Compostela (Spa)
  10. Krassimir Balakov 29 mrt 1966 M VfB Stuttgart (Dui)
  11. Ilian Iliev 2 jul 1968 M Bursaspor (Tur)
  12. Borislav Michailov 12 mrt 1963 K Slavia Sofia
  13. Gosjo Gintsjev 2 feb 1969 V Antalyaspor (Tur)
  14. Marian Hristov 29 jul 1973 M 1. FC Kaiserslautern (Dui)
  15. Adalbert Zafirov 29 sep 1968 V Arminia Bielefeld (Dui)
  16. Anatoli Nankov 15 jul 1969 M Lokomotive Sofia
  17. Stoitsjo Stoilov 15 okt 1971 M Litex Lovech
  18. Daniel Borimirov 15 jan 1970 M 1860 München (Dui)
  19. Georgi Batsjev 18 apr 1975 M Slavia Sofia
  20. Georgi Ivanov 2 jul 1976 A Levski Sofia
  21. Rosen Kirilov 4 jan 1973 V Litex Lovech
  22. Milen Petkov 12 jan 1974 M CSKA Sofia
Bondscoach: Hristo Bonev (3 februari 1947)

Paraguay

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. José Luis Chilavert 27 jul 1965 K Vélez Sársfield (Arg)
  2. Francisco Arce 2 apr 1971 V Palmeiras (Bra)
  3. Catalino Rivarola 30 apr 1965 V Gręmio (Bra)
  4. Carlos Gamarra 17 feb 1971 V Corinthians (Bra)
  5. Celso Rafael Ayala 20 aug 1970 V River Plate (Arg)
  6. Edgar Aguilera 28 jul 1975 M Cerro Porteńo
  7. Julio César Yegros 31 jan 1971 A Cruz Azul (Mex)
  8. Aristide Rojas 12 aug 1968 A Unión de Santa Fé (Arg)
  9. José Saturnino Cardozo 19 mrt 1971 A Toluca (Mex)
  10. Roberto Acuńa 25 mrt 1972 M Real Zaragoza (Spa)
  11. Pedro Sarabia 5 jul 1975 V River Plate (Arg)
  12. Danilo Vicente Aceval 15 sep 1975 K Unión de Santa Fé (Arg)
  13. Carlos Paredes 16 jul 1976 M Olimpia
  14. Ricardo Rojas 26 jan 1971 V Estudiantes de la Plata (Arg)
  15. Miguel Angel Benítez 19 mei 1970 A Espanyol (Spa)
  16. Julio César Enciso 5 aug 1974 M Internacional (Bra)
  17. Hugo Brizuela 8 feb 1969 M Argentinos Juniors (Arg)
  18. César Ramírez 23 mrt 1977 A Sporting Lissabon (Por)
  19. Carlos Morales 4 nov 1968 M Gimnasia de Jujuy (Arg)
  20. Denis Ramón Caniza 20 aug 1974 V Olimpia
  21. Jorge Campos 11 aug 1970 A Beijing (Chn)
  22. Rubén Ruiz Diaz 11 nov 1969 K Monterrey (Mex)
Bondscoach: Paulo César Carpegiani (17 februari 1949, Brazilië)

Nederland

Poule A
    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Edwin van der Sar 29 okt 1970 K Ajax
  2. Michael Reiziger 3 mei 1973 V Barcelona (Spa)
  3. Jaap Stam 17 jul 1972 V PSV
  4. Frank de Boer 15 mei 1970 V Ajax
  5. Arthur Numan 14 dec 1969 V PSV
  6. Wim Jonk 12 okt 1966 M PSV
  7. Ronald de Boer 15 mei 1970 M Ajax
  8. Dennis Bergkamp 10 mei 1969 A Arsenal (Eng)
  9. Patrick Kluivert 1 jul 1976 A AC Milan (Ita)
  10. Clarence Seedorf 1 apr 1976 M Real Madrid (Spa)
  11. Phillip Cocu 29 okt 1970 M PSV
  12. Boudewijn Zenden 15 aug 1976 A PSV
  13. André Ooijer 11 jul 1974 V PSV
  14. Marc Overmars 29 mrt 1973 A Arsenal (Eng)
  15. Winston Bogarde 22 okt 1970 V Barcelona (Spa)
  16. Edgar Davids 13 mrt 1973 M Juventus (Ita)
  17. Pierre van Hooijdonk 29 nov 1969 A Nottingham Forest (Eng)
  18. Ed de Goey 20 dec 1966 K Chelsea (Eng)
  19. Giovanni van Bronckhorst 5 feb 1975 M Feyenoord
  20. Aron Winter 1 mrt 1967 M Internazionale (Ita)
  21. Jerrel Hasselbaink 27 mrt 1972 A Leeds United (Eng)
  22. Ruud Hesp 31 okt 1965 K Barcelona (Spa)
Bondscoach: Guud Hiddink (8 november 1946)

Nederland

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Filip de Wilde 5 jul 1964 K Anderlecht
  2. Bertrand Crasson 5 okt 1971 V AS Napoli (Ita)
  3. Lorenzo Staelens 30 apr 1964 V Club Brugge
  4. Gordan Vidovic 23 jun 1968 V Excelsior Moeskroen
  5. Vital Borkelmans 1 jun 1963 V Club Brugge
  6. Franky van der Elst 30 apr 1961 M Club Brugge
  7. Marc Wilmots 22 feb 1969 M FC Schalke 04 (Dui)
  8. Luis Oliveira 24 mrt 1969 A Fiorentina (Ita)
  9. Mbo Mpenza 4 dec 1976 A Standard Luik
  10. Luc Nilis 25 mei 1967 A PSV (Ned)
  11. Nico van Kerckhoven 14 dec 1970 M Lierse SK
  12. Philippe vande Walle 22 dec 1970 K Eendracht Aalst
  13. Danny Verlinden 15 aug 1963 K Club Brugge
  14. Enzo Scifo 19 feb 1966 M Anderlecht
  15. Philippe Clement 22 mrt 1974 M RC Genk
  16. Glen de Boeck 22 aug 1971 V Anderlecht
  17. Mike Verstraeten 12 aug 1967 V Germinal Ekeren
  18. Gert Verheyen 20 sep 1970 M Club Brugge
  19. Eric van Meir 28 feb 1968 V Lierse SK
  20. Emile Mpenza 4 jul 1978 A Standard Luik
  21. Danny Boffin 10 jul 1965 M FC Metz (Fra)
  22. Eric Deflandre 2 aug 1973 V Club Brugge
Bondscoach: Georges Leekens (18 mei 1949)

Zuid-Korea

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Byung-Ji Kim 8 apr 1970 K Ulsan Hyundai
  2. Sung-Yong Choi 15 dec 1975 M Sangmoo
  3. Lim-Saeng Lee 18 nov 1971 V Puchon SK
  4. Young-Il Choi 25 apr 1966 V Busan Daewoo
  5. Min-Sung Lee 23 jun 1973 V Busan Daewoo
  6. Sang-Chul Yoo 18 okt 1971 M Ulsan Hyundai
  7. Do-Keun Kim 2 mrt 1972 M Chunnam Dragons
  8. Jung-Yoon Noh 28 mrt 1971 M NAC (Ned)
  9. Do-Hoon Kim 21 jul 1970 A Vissel Kobe (Jap)
  10. Yong-Soo Choi 10 sep 1973 A Sangmoo
  11. Jung-Won Seo 17 dec 1970 M RC Strasbourg (Fra)
  12. Sang-Hun Lee 11 okt 1975 V Anyang LG Cheetahs
  13. Tae-Young Kim 8 nov 1970 V Chunnam Dragons
  14. Jong-Soo Ko 30 okt 1978 M Suwon Samsung
  15. Sang-Yoon Lee 10 apr 1969 M Ilhwa Chunan
  16. Hyung-Seok Jang 7 jul 1972 V Ulsan Hyundai
  17. Seok-Ju Ha 20 feb 1968 M Cerezo Osaka (Jap)
  18. Sun-Hong Hwang 14 jul 1968 A Pohang Steelers
  19. Dae-Il Jang 12 okt 1975 V Ilhwa Chunan
  20. Myung-Bo Hong 12 feb 1969 V Bellmare Hiratsuka (Jap)
  21. Dong-Kook Lee 14 jul 1968 A Pohang Steelers
  22. Dong-Myung Seo 4 mei 1974 K Sangmoo
Bondscoach: Bum-Kun Cha (22 mei 1953)

Mexico

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Jorge Campos 15 okt 1966 K Chicago Fire (VSt)
  2. Claudio Suárez 17 dec 1968 V Guadalajara
  3. Joel Sánchez 17 aug 1974 V Guadalajara
  4. German Villa 2 apr 1973 M América
  5. Duilio Davino 21 mrt 1976 V América
  6. Marcelino Bernal 27 mei 1962 M Monterrey
  7. Ramon Ramírez 5 dec 1969 M Guadalajara
  8. Alberto García Aspe 11 mei 1967 M América
  9. Ricardo Peláez 14 mrt 1964 A América
  10. Luis García 1 jun 1969 A Atlante
  11. Cuauhtémoc Blanco 17 jan 1973 A Necaxa
  12. Oswaldo Sánchez 21 sep 1973 K América
  13. Pavel Pardo 26 jul 1976 V Atlas
  14. Raúl Rodrigo Lara 28 feb 1973 M América
  15. Luis Hernández 22 dec 1968 A Necaxa
  16. Isaac Terrazas 23 jan 1973 V América
  17. Francisco Palencia 28 apr 1973 A Cruz Azul
  18. Salvador Carmona 22 aug 1975 V Toluca
  19. Braulio Luna 8 sep 1974 V UNAM
  20. Jaime Ordiales 23 dec 1963 M Toluca
  21. Jesús Arellano 8 mei 1973 M Guadalajara
  22. Oscar Pérez 1 feb 1973 K Cruz Azul
Bondscoach: Manuel Lapuente (4 mei 1944)

Duitsland

Poule F
    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Andreas Köpke 12 mrt 1962 K Olympique Marseille (Fra)
  2. Christian Wörns 10 mei 1972 V Bayer Leverkusen
  3. Jörg Heinrich 6 dec 1969 M Borussia Dortmund
  4. Jürgen Kohler 6 okt 1965 V Borussia Dortmund
  5. Thomas Helmer 21 apr 1965 V Bayern München
  6. Olaf Thon 1 mei 1966 V FC Schalke 04
  7. Andy Möller 2 sep 1967 M Borussia Dortmund
  8. Lothar Matthäus 21 mrt 1961 V Bayern München
  9. Ulf Kirsten 4 dec 1965 A Bayer Leverkusen
  10. Thomas Hässler 30 mei 1966 M Karlsruher SC
  11. Olaf Marschall 19 mrt 1966 A 1. FC Kaiserslautern
  12. Oliver Kahn 15 jun 1969 K Bayern München
  13. Jens Jeremies 5 mrt 1974 M 1860 München
  14. Markus Babbel 8 sep 1972 V Bayern München
  15. Steffen Freund 19 jan 1970 M Borussia Dortmund
  16. Dietmar Hamann 27 aug 1973 M Bayern München
  17. Christian Ziege 1 feb 1972 M AC Milan (Ita)
  18. Jürgen Klinsmann 30 jul 1964 A Tottenham Hotspur (Eng)
  19. Stefan Reuter 16 okt 1966 M Borussia Dortmund
  20. Oliver Bierhoff 1 mei 1968 A Udinese (Ita)
  21. Michael Tarnat 27 okt 1969 M Bayern München
  22. Jens Lehmann 10 nov 1969 K FC Schalke 04
Bondscoach: Berti Vogts (30 december 1946)

Verenigde Staten

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Brad Friedel 18 mei 1971 K Liverpool (Eng)
  2. Frankie Hejduk 6 aug 1974 M Tampa Bay Mutiny
  3. Eddie Pope 24 dec 1973 V DC United
  4. Mike Burns 14 sep 1970 V New England Revolution
  5. Thomas Dooley 12 mei 1961 V Columbus Crew
  6. David Régis 1 dec 1968 V Karlsruher SC (Dui)
  7. Roy Wegerle 19 mrt 1964 A Tampa Bay Mutiny
  8. Earnest Stewart 28 mrt 1969 A NAC (Ned)
  9. Joe-Max Moore 23 feb 1971 A New England Revolution
  10. Tab Ramos 21 sep 1966 M NY/NJ MetroStars
  11. Eric Wynalda 9 jun 1969 A San Jose Clash
  12. Jeff Agoos 2 mei 1968 V DC United
  13. Cobi Jones 16 jun 1970 M LA Galaxy
  14. Preki 24 jun 1963 M Kansas City Wizards
  15. Chad Deering 2 sep 1970 M VfL Wolfsburg (Dui)
  16. Jürgen Sommer 27 feb 1969 K Columbus Crew
  17. Marcelo Balboa 8 aug 1967 V Colorado Rapids
  18. Kasey Keller 29 nov 1969 K Leicester City (Eng)
  19. Brian Maisonneuve 28 jun 1973 M Columbus Crew
  20. Brian McBride 19 jun 1972 A Columbus Crew
  21. Claudio Reyna 20 jul 1973 M VfL Wolfsburg (Dui)
  22. Alexi Lalas 1 jun 1970 V NY/NJ MetroStars
Bondscoach: Steve Sampson (19 januari 1957)

Joegoslavië

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Ivica Kralj 26 mrt 1973 K Partizan Belgrado
  2. Zoran Mirkovic 21 sep 1971 V Atalanta Bergamo (Ita)
  3. Goran Djorovic 11 nov 1971 V Celta de Vigo (Spa)
  4. Slavisa Jokanovic 16 aug 1968 M Tenerife (Spa)
  5. Miroslav Djukic 19 feb 1966 V Valencia (Spa)
  6. Branko Brnovic 8 aug 1967 M Espanyol (Spa)
  7. Vladimir Jugovic 20 aug 1969 M Lazio (Ita)
  8. Dejan Savicevic 15 sep 1966 M AC Milan (Ita)
  9. Predrag Mijatovic 19 jan 1969 A Real Madrid (Spa)
  10. Dragan Stojkovic 3 mrt 1965 M Nagoya Grampus Eight (Jap)
  11. Siniša Mihajlovic 20 feb 1969 V Sampdoria (Ita)
  12. Dragoje Lekovic 21 nov 1967 K Sporting Gijón (Spa)
  13. Slobodan Komljenovic 2 jan 1971 V MSV Duisburg (Dui)
  14. Nisa Saveljic 27 mrt 1970 V Girondins Bordeaux (Fra)
  15. Ljubinko Drulovic 11 sep 1968 M FC Porto (Por)
  16. Zeljko Petrovic 13 nov 1965 M Urawa Red Diamonds (Jap)
  17. Savo Miloševic 2 sep 1973 A Aston Villa (Eng)
  18. Dejan Govedarica 2 okt 1969 M Lecce (Ita)
  19. Miroslav Stevic 7 jan 1970 M 1860 München (Dui)
  20. Dejan Stankovic 11 sep 1978 M Rode Ster Belgrado
  21. Perica Ognjenovic 24 feb 1977 A Rode Ster Belgrado
  22. Darko Kovacevic 18 nov 1973 A Real Sociedad (Spa)
Bondscoach: Slobodan Santrac (1 juli 1946)

Iran

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Ahmadreza Abedzadeh 25 mei 1966 K Pirouzi
  2. Mehdi Mahdavikia 24 jul 1977 M Pirouzi
  3. Naem Saadavi 16 jun 1969 M Pirouzi
  4. Mohammad Khakpour 20 feb 1969 V Bahman Teheran
  5. Mohammad Ali Peyrovani 6 feb 1970 V Pirouzi
  6. Karim Bagheri 20 feb 1974 M Arminia Bielefeld (Dui)
  7. Alireza Mansourian 2 dec 1971 M Esteghlal Teheran
  8. Sirous Dinmohammadi 7 okt 1970 M Schahrdari Tabriz
  9. Hamid Reza Estili 1 apr 1967 M Bahman Teheran
  10. Ali Daei 21 mrt 1969 A Arminia Bielefeld (Dui)
  11. Khodadad Azizi 22 jun 1971 A 1. FC Köln (Dui)
  12. Nima Nakissa 1 mei 1975 K Pirouzi
  13. Ali Latifi 29 mrt 1976 A Bahman Teheran
  14. Nader Mohammadkhani 23 aug 1963 V Poliakril Isfahan
  15. Ali Akbar Ostad Assadi 17 sep 1965 V Zobe Ahan Isfahan
  16. Reza Shahroudi 16 feb 1968 V Altay Izmir (Tur)
  17. Javad Zarincheh 25 mei 1966 V Esteghlal Teheran
  18. Satar Hamedani 6 jun 1974 M Bahman Teheran
  19. Behnam Seraj 19 jun 1971 A Sanat-Naft
  20. Mehdi Pashazadeh 27 dec 1973 V Esteghlal Teheran
  21. Mehrdad Minavand 3 nov 1975 M Pirouzi
  22. Parviz Broumand Sharif 1 mei 1974 K Esteghlal Teheran
Bondscoach: Jalal Talebi (? 1945)

Roemenië

Poule G
    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Dumitru Stingaciu 9 aug 1964 K Kocaelispor (Tur)
  2. Dan Petrescu 22 dec 1967 V Chelsea (Eng)
  3. Cristian Dulca 25 sep 1972 V Rapid Boekarest
  4. Anton Dobos 13 okt 1965 V AEK Athene (Gri)
  5. Constantin Gâlca 8 mrt 1972 M Espanyol (Spa)
  6. Gheorghe Popescu 9 okt 1967 V Galatasaray (Tur)
  7. Marius Lacatus 5 apr 1964 A Steaua Boekarest (Tur)
  8. Dorinel Munteanu 25 jun 1968 M 1. FC Köln (Dui)
  9. Viorel Moldovan 8 jul 1972 A Coventry City (Eng)
  10. Gheorghe Hagi 5 feb 1965 M Galatasaray (Tur)
  11. Adrian Ilie 20 apr 1974 A Valencia (Spa)
  12. Bogdan Stelea 5 dec 1967 K Salamanca (Spa)
  13. Liviu Ciobotariu 26 mrt 1971 V Dinamo Boekarest
  14. Radu Niculescu 2 mrt 1975 A FC National
  15. Lucian Marinescu 25 jun 1972 M Rapid Boekarest
  16. Gabriel Popescu 23 dec 1973 M Salamanca (Spa)
  17. Ilie Dumitrescu 6 jan 1969 M Atlante (Mex)
  18. Iulian Filipescu 29 mrt 1974 V Galatasaray (Tur)
  19. Ovidiu Stinga 5 dec 1972 M PSV (Ned)
  20. Tibor Selymes 14 mei 1970 V Anderlecht (Bel)
  21. Gheorghe Craioveanu 14 feb 1968 A Real Sociedad (Spa)
  22. Florian Prunea 8 aug 1968 K Universitatea Cluj
Bondscoach: Anghel Iordanescu (4 mei 1950)

Tunesië

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Chokri El Ouaer 15 aug 1966 K Espérance de Tunis
  2. Imed Ben Younes 16 jun 1974 A Etoile du Sahel
  3. Sami Trabelsi 4 feb 1968 V CS Sfaxien
  4. Mounir Boukadida 24 okt 1967 V Etoile du Sahel
  5. Hatem Trabelsi 25 jan 1977 V CS Sfaxien
  6. Ferid Chouchane 19 apr 1973 V Etoile du Sahel
  7. Tarek Thabet 16 aug 1971 V Espérance de Tunis
  8. Zoubeir Beya 15 mei 1971 M SC Freiburg (Dui)
  9. Riadh Jelassi 7 jul 1971 A Etoile du Sahel
  10. Kales Ghodbane 7 jan 1976 M Etoile du Sahel
  11. Adel Sellimi 16 nov 1972 A Jaén (Spa)
  12. Mourad Melki 9 mei 1975 A Olympique Beja
  13. Riadh Bouazizi 8 apr 1973 M Etoile du Sahel
  14. Sirajeddine Chihi 16 apr 1973 M Espérance de Tunis
  15. Skander Souayah 20 nov 1972 M CS Sfaxien
  16. Radhouane Salhi 18 dec 1967 K Etoile du Sahel
  17. José Clayton 21 mrt 1974 V Etoile du Sahel
  18. Mehdi Ben Slimane 1 jan 1974 A SC Freiburg (Dui)
  19. Fayçal Ben Ahmed 7 mrt 1973 M Espérance de Tunis
  20. Sabri Jaballah 28 jun 1973 V Club Africain
  21. Khaled Badra 8 apr 1973 V Espérance de Tunis
  22. Ali Boumnijel 13 apr 1966 K SC Bastia (Fra)
Bondscoach: Henry Kasperczak (10 juli 1946, Polen)

Engeland

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. David Seaman 19 sep 1963 K Arsenal
  2. Sol Campbell 18 sep 1974 V Tottenham Hotspur
  3. Graeme Le Saux 17 okt 1968 V Chelsea
  4. Paul Ince 21 okt 1967 M Liverpool
  5. Tony Adams 10 okt 1966 V Arsenal
  6. Gareth Southgate 3 sep 1970 V Aston Villa
  7. David Beckham 2 mei 1975 M Manchester United
  8. David Batty 2 dec 1968 M Newcastle United
  9. Alan Shearer 13 aug 1970 A Newcastle United
  10. Teddy Sheringham 2 apr 1966 A Manchester United
  11. Steve McManaman 11 feb 1972 M Liverpool
  12. Gary Neville 18 feb 1975 V Manchester United
  13. Nigel Martyn 11 aug 1966 K Leeds United
  14. Darren Anderton 3 mrt 1972 M Tottenham Hotspur
  15. Paul Merson 20 mrt 1968 M Middlesbrough
  16. Paul Scholes 16 nov 1974 M Manchester United
  17. Robert Lee 1 feb 1966 M Newcastle United
  18. Martin Keown 24 jul 1966 V Arsenal
  19. Les Ferdinand 8 dec 1966 A Tottenham Hotspur
  20. Michael Owen 14 dec 1979 A Liverpool
  21. Rio Ferdinand 7 nov 1978 V West Ham United
  22. Tim Flowers 3 feb 1967 K Blackburn Rovers
Bondscoach: Glenn Hoddle (27 oktober 1957)

Colombia

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Oscar Córdoba 3 feb 1970 K Boca Juniors (Arg)
  2. Iván Córdoba 11 aug 1976 V San Lorenzo (Arg)
  3. Evereth Palacios 18 jan 1969 V Atlético Nacional
  4. José Santa 12 okt 1970 V Nacional
  5. Jorge Bermúdez 18 jun 1971 V Boca Juniors (Arg)
  6. Mauricio Serna 22 jan 1968 M Boca Juniors (Arg)
  7. Anthony De Avila 21 dec 1963 A Barcelona (Ecu)
  8. Harold Lozano 30 mrt 1972 M Real Valladolid (Spa)
  9. Adolfo Valencia 6 feb 1968 A Independiente Medellín
  10. Carlos Valderrama 2 sep 1961 M Miami Fusion (VSt)
  11. Faustino Asprilla 10 nov 1969 A Parma (Ita)
  12. Miguel Calero 14 apr 1971 K Atlético Nacional
  13. Wilmer Cabrera 15 sep 1967 V Independiente Meddelín
  14. Jorge Bolańo 28 apr 1977 M Atlético Juniors
  15. Víctor Aristizábal 9 dec 1971 M Săo Paulo (Bra)
  16. Antonio Moreno 25 dec 1970 V Deportes Tolima
  17. Andrés Estrada 12 okt 1967 M Atlético Nacional
  18. John Pérez 21 feb 1970 M Deportiva Cali
  19. Freddy Rincón 14 aug 1966 M Corinthians (Bra)
  20. Hamilton Ricard 12 okt 1974 A Middlesbrough (Eng)
  21. Leider Preciado 26 jan 1977 A Independiente Medellín
  22. Farid Mondragón 21 jun 1971 K Independiente de la Plata (Arg)
Bondscoach: Hernán Dario Gómez (3 februari 1956)

Argentinië

Poule H
    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Carlos Roa 15 aug 1969 K Real Mallorca (Spa)
  2. Roberto Ayala 12 apr 1973 V AS Napoli (Ita)
  3. José Chamot 17 mei 1969 V Lazio (Ita)
  4. Mauricio Pineda 13 jul 1975 V Udinese (Ita)
  5. Matías Almeyda 21 dec 1973 M Lazio (Ita)
  6. Nestor Sensini 12 okt 1966 V Parma (Ita)
  7. Claudio López 17 jul 1974 A Valencia (Spa)
  8. Diego Simeone 28 apr 1970 M Internazionale (Ita)
  9. Gabriel Batistuta 1 feb 1969 A Fiorentina (Ita)
  10. Ariel Ortega 4 mrt 1974 M Valencia (Spa)
  11. Juan Verón 9 mrt 1975 M Sampdoria (Ita)
  12. Germán Burgos 16 apr 1969 K River Plate
  13. Pablo Paz 27 jan 1973 V Tenerife (Spa)
  14. Nelson Vivas 18 okt 1969 V FC Lugano (Zwi)
  15. Leonardo Astrada 6 jan 1970 M River Plate
  16. Sergio Berti 17 feb 1969 M River Plate
  17. Pablo Cavallero 13 apr 1974 K Vélez Sársfield
  18. Abel Balbo 1 jun 1966 A AS Roma (Ita)
  19. Hernán Crespo 5 jul 1975 A Parma (Ita)
  20. Marcelo Gallardo 18 jan 1976 M River Plate
  21. Marcelo Delgado 24 mrt 1973 A Racing Club
  22. Javier Zanetti 10 aug 1973 V Internazionale (Ita)
Bondscoach: Daniel Passarella (25 mei 1953)

Japan

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Nobuyuki Kojima 17 jan 1966 K Bellmare Hiratsuka
  2. Akira Narahashi 26 nov 1971 V Kashima Antlers
  3. Masami Ihara 18 sep 1972 V Yokohama Marinos
  4. Naoki Soma 19 jul 1971 V Kashima Antlers
  5. Norio Omura 6 sep 1969 V Yokohama Marinos
  6. Motohiro Yamaguchi 29 jan 1969 M Yokohama Flügels
  7. Teruyoshi Ito 31 aug 1974 M Shimizu S-Pulse
  8. Hidetoshi Nakata 22 jan 1977 M Bellmare Hiratsuka
  9. Masashi Nakayama 23 sep 1967 A Júbilo Iwata
  10. Hiroshi Nanami 28 nov 1972 M Júbilo Iwata
  11. Shinji Ono 27 sep 1979 M Urawa Red Diamonds
  12. Wagner Lopes 29 jan 1969 A Bellmare Hiratsuka
  13. Toshihiro Hattori 23 sep 1973 M Júbilo Iwata
  14. Masayuki Okano 25 jul 1972 A Urawa Red Diamonds
  15. Hiroaki Morishima 30 apr 1972 M Cerezo Osaka
  16. Toshihide Salto 20 apr 1973 V Shimizu S-Pulse
  17. Yutaka Akita 6 aug 1970 V Kashima Antlers
  18. Shoji Jo 17 jun 1975 A Yokohama Marinos
  19. Eisuke Nakanishi 23 jun 1973 V JEF United
  20. Yoshikatsu Kawaguchi 15 aug 1975 K Yokohama Marinos
  21. Seigo Narazaki 15 apr 1976 K Yokohama Flügels
  22. Takashi Hirano 15 jul 1974 M Nagoya Grampus Eight
Bondscoach: Takeshi Okada (25 augustus 1956)

Jamaica

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Warren Barrett 9 jul 1970 K Violet Kickers
  2. Steve Malcolm 5 feb 1970 M Seba United
  3. Christopher Dawes 31 mrt 1975 M Galaxy United
  4. Linval Dixon 14 sep 1971 V Hazard United
  5. Ian Goodison 21 nov 1972 V Olimpic Gardens
  6. Fitzroy Simpson 26 feb 1970 M Portsmouth (Eng)
  7. Peter Cargill 2 mrt 1964 M Harbour View
  8. Marcus Gayle 29 sep 1970 A Wimbledon (Eng)
  9. Andrew Williams 23 sep 1970 A Real Mona
  10. Walter Boyd 1 jan 1972 A Arnett Gardens
  11. Theodore Whitmore 5 aug 1972 M Seba United
  12. Dean Sewell 13 apr 1972 V Constant Spring
  13. Aaron Lawrence 11 aug 1970 K Reno
  14. Donovan Ricketts 6 jul 1977 K Wadadah FC
  15. Ricardo Gardner 25 sep 1978 V Harbour View
  16. Robbie Earle 27 jan 1965 M Wimbledon (Eng)
  17. Onandi Lowe 2 dec 1973 A Harbour View
  18. Deon Burton 25 okt 1976 A Derby County (Eng)
  19. Frank Sinclair 3 dec 1971 V Chelsea (Eng)
  20. Darryl Powell 15 jan 1971 M Derby County (Eng)
  21. Durrent Brown 8 jul 1964 V Wadadah FC
  22. Paul Hall 3 jul 1972 A Portsmouth (Eng)
Bondscoach: René Simoes (?, Brazilië)

Kroatië

    NAAM GEBOREN POSITIE CLUB
  1. Drazen Ladic 1 jan 1963 K Croatia Zagreb
  2. Petar Krpan 1 jul 1974 A NK Osijek
  3. Antonio Seric 15 nov 1979 V Hajduk Split
  4. Igor Stimac 6 sep 1967 V Derby County (Eng)
  5. Goran Juric 5 feb 1963 V Croatia Zagreb
  6. Slaven Bilic 11 sep 1968 V Everton (Eng)
  7. Aljosa Asanovic 14 dec 1965 M AS Napoli (Ita)
  8. Robert Prosinecki 12 nov 1969 M Croatia Zagreb
  9. Davor Šuker 1 jan 1968 A Real Madrid (Spa)
  10. Zvonimir Boban 8 okt 1968 M AC Milan (Ita)
  11. Silvio Maric 20 mrt 1975 M Croatia Zagreb
  12. Marijan Mrmic 6 mei 1965 K Besiktas (Tur)
  13. Mario Stanic 10 apr 1972 M Parma (Ita)
  14. Zvonimir Soldo 2 nov 1967 M VfB Stuttgart (Dui)
  15. Igor Tudor 16 apr 1978 V Hajduk Split
  16. Ardian Kozniku 23 okt 1967 A SC Bastia (Fra)
  17. Robert Jarni 26 okt 1967 M Real Betis Sevilla (Spa)
  18. Zoran Mamic 30 sep 1971 V VfL Bochum (Dui)
  19. Goran Vlaovic 7 aug 1972 A Valencia (Spa)
  20. Dario Šimic 11 dec 1975 V Croatia Zagreb
  21. Krunoslav Jurcic 26 nov 1969 M Croatia Zagreb
  22. Vladimir Vasilj 6 jul 1975 K Hrvatski Dragovoljac
Bondscoach: Miroslav Blazevic (10 februari 1935)
Poule A
Brazilië
Schotland
Marokko
Noorwegen
Poule B
Italië
Chili
Kameroen
Oostenrijk
Poule C
Frankrijk
Zuid-Afrika
Saoedi-Arabië
Denemarken
Poule D
Spanje
Nigeria
Bulgarije
Paraguay
Poule E
Nederland
België
Zuid-Korea
Mexico
Poule F
Duitsland
Verenigde Staten
Joegoslavië
Iran
Poule G
Roemenië
Tunesië
Engeland
Colombia
Poule H
Argentinië
Japan
Jamaica
Kroatië
# = rugnummer
CLUB = club waar speler aan einde van afgelopen competitie speelde
POSITIE:
K = keeper
V = verdediger
M = middenvelder
A = aanvaller