SC Heerenveen

Clubpagina SC Heerenveen in het seizoen 2000/2001

Klik hier als je geen blauwe balk boven ziet

Selectie

NAAM                           LAND   GEBOREN      CONTRACT TOT
KEEPERS:
Barry Ditewig                         14 okt 1977  2003
Kees Kostwinder                        5 mei 1982  2001
Hans Vonk                      (ZAf)  30 jan 1970  2004
VERDEDIGERS:
Saïd Bakkati                          23 mrt 1982  2003
David Damman                   (Bel)   2 sep 1976  2001
Arjan Ebbinge                          6 dec 1974  2002
Johan Hansma                          11 jun 1969  2003
Tieme Klompe                           8 apr 1976  2004
Gérard de Nooijer                      4 apr 1969  2002
Godfrey Nwankpa                (Nig)  20 dec 1978  2003
Ronnie Venema                         16 okt 1974  2002
Harvey Wijngaarde                     23 jan 1981  2004
MIDDENVELDERS:
Sander van Gessel                      4 nov 1976  2004 **
Jesper Håkansson               (Den)  14 aug 1980  2003
Thomas Holm                    (Noo)  19 feb 1981  2004
Max Houttuin                          20 apr 1978  2004
Alan Jepsen                    (Den)   4 jul 1977  2003
Mile Krstev                    (Mac)  13 dec 1979  2001 *
Arek Radomski                  (Pol)  27 jun 1977  2001
Dragan Sladakovic                     12 nov 1982  2002
AANVALLERS:
Marcus Allbäck                 (Zwe)   5 jul 1973  2004 **
Ian Claes                      (Bel)  16 jul 1981  2004
Romano Denneboom                      29 jan 1981  2002
Marc van Eijk                          5 nov 1981  2005
Harris Huizingh                       10 feb 1963  2001
Daniel Jensen                  (Den)  25 jun 1979  2003
Santi Kolk                             2 okt 1981  2005
Anthony Lurling                       22 apr 1977  2003
Thomas Myssing                 (Den)   6 apr 1981  2004
Dennis de Nooijer                      4 apr 1969  2002 *
Mika Nurmela                   (Fin)  26 dec 1971  2003
Rafael                         (Bra)   1 aug 1978  2003
Thijs Sluijter                        10 feb 1980  2001
Jeffrey Talan                         29 sep 1971  2004
Ignacio Tuhuteru                      23 aug 1973  2002
René van de Wey                       12 nov 1982  2004

Technische staf

Foppe de Haan (trainer, technisch directeur)
Henk Heising (assistent-trainer, hoofd opleidingen)
Henk de Jong (assistent-trainer)
Gert Jan Verbeek (assistent-trainer)
Jacques Storm (keeperstrainer)

* = Sinds eerder dit seizoen uit selectie
** = Later in dit seizoen toegevoegd aan selectie