Fortuna Sittard

Clubpagina Fortuna Sittard in het seizoen 2000/2001

Klik hier als je geen blauwe balk boven ziet

Selectie

NAAM                           LAND   GEBOREN      CONTRACT TOT
KEEPERS:
Davy Bertjens                         15 mrt 1982  2004
Ruud Hesp                             31 okt 1965  2003 **
Roger Juffing                         11 mei 1974  2001
Mark Zegers                            8 feb 1977  2004
VERDEDIGERS:
Marcel Akerboom                       18 okt 1981  2005
Jo Geerinckx                   (Bel)  12 jan 1979  2005
Edwin Hermans                         23 mei 1974  2003
Wim Kiekens                    (Bel)  26 feb 1968  2001
David Klimek                   (Dui)   3 sep 1981  2002
Cosmin Maris                   (Roe)   6 jan 1975  amateur
Ivo Pfennings                         14 jun 1976  2001
Robert Roest                          30 okt 1969  2001
Rob Schulpen                          12 sep 1980  2002
Joost Volmer                           7 mrt 1974  2004
MIDDENVELDERS:
Joos van Barneveld                    18 jan 1982  2003
Fritz Emeran                   (Fra)  28 mrt 1976  2001 **
Brenny Evers                           8 nov 1978  2001 *
Stijn Haeldermans              (Bel)  22 apr 1975  2005
Jan van Halst                         20 apr 1969  2001 **
Cliff Hamers                           3 apr 1981  2002
Jochem van der Hoeven                  5 okt 1975  2004
Ruud Kool                              1 nov 1966  2001
Jarda Paciorek                 (Tsj)  11 jul 1979  2002 *
AANVALLERS:
Pascal Averdijk                       16 nov 1977  2003
Ismail Ayaz                    (Tur)  26 feb 1979  2002 *
Nenad Bjekovic                 (Joe)  17 feb 1974  2001 **
Harrie Gommans                         ? ??? 1982  ?    **
Dennis Gerritsen                       29 jun 1971  2002
Marco Heering                          8 mei 1970  2002
Rolf Landerl                   (Oos)  24 okt 1975  2002
Georges Tychon                        16 okt 1980  2003

Technische staf

Henk Duut (trainer) *
Hans de Koning (trainer) ** *
Frans Thijssen (trainer) **
Koekie Voorn (assistent-trainer)
Hans de Koning (assistent-trainer, keeperstrainer)
Jacques Opgenoord (technisch directeur)
Hans Vergeer (hoofd opleidingen) *
Henk Duut (hoofd opleidingen) **

* = Sinds eerder dit seizoen uit selectie
** = Later in dit seizoen toegevoegd aan selectie